Úvod:

 

Lovecké( nebo jestli chcete-myslivecké) kynologii se oba věnujeme dlouhé roky. S loveckou kynologii máme dlouholeté zkušenosti jak s velkými plemeny tak s malými-CHS jsme do nedávna založenou neměli, chtěli jsme psi jen práci a pokud by měly feny štěňata, nemohly by lovit,proto jsme CHS nechtěli.Naši psi sbírají úspěchy na výstavách a zkouškách.Ale hlavně v praxi a to je pro nás důležité.

Ale přes naléhání kamarádů, známých a lidí ,co jsme potkávali na různých akcích,jsme si tu stanici založili.

Náš první bordík byla fena Dona z lavek tet.čís.: 596 a velška Bora Svajos  tet.čís.: 18750 .Ale nebyli to první psi, co jsme měli doma. Zabýváme se výcvikem a výchovou nejen loveckých psů ale i psů všech plemen a všech velikostí.

Naše CHS byla založena 20. 8. 2015 a nese jméno  Bonny Edelweiss

Bonny-podle zakladatelky chovu Bony ze Zlatého Antoníčku

Edelweiss-je rostlina. V překladu horská protěž. Tuto rostlinu mají horští myslivci ve svém znaku.My bydlíme na samém začátku chřibských hor v lese na hájence,proto jsme se rozhodli pro tento název.

Naše smečka je využívaná na společných akcích  pro veřejnost a lovech jak společných tak individuálních.

Naše smečka to nejsou jen psi na práci ale zároveň  naši kamarádi ,kteří patří do rodiny.

Na webových stránkách jsou psi kteří jsou stále mezi námi. Ti kteří odešli do psího nebe jsou uchováni v našich srdcích a spí u nás zahradě. Sem by se všichni nevlezli……………..

Upozornění: Používání a kopírování materiálů(i foto a video) z těchto stránek je možné výhradně s naší písemným souhlasem